V Krzeszowska Noc Świętych

Fundacja “Europejska Perła Baroku” zaprasza na V edycję Nocy Wszystkich Świętych. To niezwykły czas pełen mistycyzmu, który możecie spędzić w najpiękniejszym miejscu w Polsce. W ramach tegorocznej nocy wychodzimy do Państwa z bogatym programem. Udział we wszystkich jego częściach jest zupełnie bezpłatny i nie wymaga rezerwacji.

Program:

15,00 – 17,30 – Bal Wszystkich Świętych (dla dzieci i młodzieży)

18,00 – 19,30 – Msza Święta w Bazylice Wniebowzięcia NMP wraz z procesyjnym przeniesieniem relikwii świętych do Mauzoleum Piastów

19,45 – 21,00 – Gra Terenowa (dla dzieci i młodzieży). Wszyscy chętni do udziału w Grze Terenowej spotykają się punktualnie o godz. 18:45 w Wiacie Gastronomicznej (znajdującej się przy Restauracji “Stara Wozownia”). Na miejscu zostaną przedstawione regulamin oraz wszystkie szczegóły dot. zabawy. Następnie w ustalonym czasie trzeba będzie wykonać zadania gry. Na miejscu razem z dziećmi i młodzieżą obowiązkowo muszą przebywać rodzice i opiekunowie.

21,00 – 21,30 – “Niezwykła Nekropolia”. Zwiedzanie Mauzoleum Piastów Śląskich pod przewodnictwem Rafała Bijaka. Aby wziąć udział w zwiedzaniu należy o godz. 21,00 stawić się przed Biurem Obsługi Pielgrzyma.

21,30 – 22,15 – Nocny Koncert Organowy (w wyk. Antoniego Pokory)

24,00 – 1,00 – Msza Święta w Mauzoleum Piastów przy ołtarzu Wszystkich Świętych

Diecezja Legnicka