Warsztaty pt. „… by nie zbłądzić w świecie dziecięcych emocji”

„… by nie zbłądzić w świecie dziecięcych emocji” to ostatnia propozycja z cyklu „ABC Rodzica”, który odbywa się w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. św. Joanny Beretta Molla w Lubinie.

Emocje to bardzo trudny temat także dla nas, dorosłych. W związku z tym niełatwo jest nam pomóc dzieciom je opanować. Agresja, bunt, złość, smutek, zazdrość, lęk.. – te  i inne negatywne uczucia są często początkiem wychowawczych kłopotów i problematycznych sytuacji. Jeżeli zatem chcesz dowiedzieć się, jak wesprzeć dziecko we właściwym wyrażaniu uczuć, nauczyć je nimi mądrze zarządzać, chcesz nauczyć się rozpoznawać trudne emocje u dziecka, zanim na dobre się rozwiną – to są warsztaty dla Ciebie!

Zajęcia poprowadzi Aneta Rams, żona, mama trójki dzieci, nauczycielka i terapeuta NEST.

Na spotkaniu możesz spodziewać się niezbędnego minimum teorii dotyczącej dziecięcej emocjonalności i wielu praktycznych ćwiczeń, które pomogą Ci zastosować zdobytą wiedzę we własnym domu.

Warsztaty odbędą się 23 listopada (sobota) od godz. 9:00 do 14:00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Lubinie (ul. Kard. Wyszyńskiego 3).

Zajęcia są bezpłatne dzięki finansowaniu przez Gminę Miejską Lubin; obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu Poradni: 697 672 275. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapewniamy kawę, materiały szkoleniowe, znakomitą atmosferę i wysoki poziom merytoryczny zajęć.

Serdecznie zapraszamy!

 

blank

Scroll Up