Wielkopostny dzień skupienia Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

Drodzy Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej,

zbliża się okres Wielkiego Postu. To czas, w którym przygotowujemy się do dobrego przeżycia Świąt Wielkanocnych. Sprzyjają temu podejmowane postanowienia, a także nabożeństwa i rekolekcje, w których uczestniczymy.

W związku z tym serdecznie zapraszam do udziału w wielkopostnym dniu skupienia dla nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. Odbędzie się on w sobotę, 6 kwietnia 2019 roku w Sanktuarium Świętego Jacka
w Legnicy przy ul. Nadbrzeżnej 3
.

Program spotkania przedstawia się następująco:

–  10.00 – Recepcja

– 10.30 – Nabożeństwo pokutne, wprowadzenie do sakramentu pokuty i pojednania, spowiedź święta

-11.00 – Konferencja:Posługa nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej we Włoszech na przykładzie Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Benedykta w Modenie – wskazania duszpasterskie (ks. dr Dariusz Mikoda, moralista i duszpasterz pracujący w Italii)

– 12.00 – Eucharystia z homilią

– 13.15 – Komunikaty

– 13.30 – Poczęstunek

Zakończenie ok. godz. 14.00.

Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu. Jest ono też warunkiem przedłużenia misji na kolejny rok. Koszt udziału w dniu skupienia wynosi 25 złotych.

Dziękując za dotychczasową posługę w parafii, życzę obfitości łask od Boga i wyrażam nadzieję na spotkanie w Legnicy.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

Ks. Tomasz Krauze