Jesteś tutaj: strona główna > wydarzenia > article > 113740 Dni dla Życia po raz siódmy

Od południa Środy Popielcowej, czyli 1 marca do Niedzieli Palmowej, 9 kwietnia, po raz siódmy, odbędzie się krucjata modlitewna 40 Dni dla Życia. Zapisy trwają.
 
 
40 Dni dla Życia to krucjata modlitewna w intencji życia poczętego, która swoje źródło ma w Stanach Zjednoczonych. W ramach przygotowania duchowego do Legnickiego Marszu dla Życia odbywa się po raz siódmy. Zapraszamy do zgłaszania się telefonicznego i podejmowania czuwania w swoich domach lub wraz z grupami w kościołach. Rodzaj modlitwy jest dowolny. Ważne by wspólnie zachować ciągłość czuwania w intencji życia przez 960 godzin w dzień i w nocy.
 
 
Modlitwa rozpocznie się 1 marca, w środę popielcową, o godzinie 12stej, a zakończy w Niedzielę Palmową wraz z rozpoczęciem Dziewiątego  Legnickiego Marszu dla Życia i Rodziny. 
 
 
Wystarczy zadeklarować jedną godzinę modlitwy w intencji nienarodzonych, aby przyłączyć się do krucjaty. Zapisy przyjmuje Biuro Komitetu Organizacyjnego Legnickiego Marszu dla Życia (od pon. do pt. w godzinach od 9:00 do 15:00) pod numerem telefonu 513 129 362.
 
 
Na stronie www.marszdlazycia.legnica.pl można zobaczyć, które godziny są już zajęte przechodząc do kalendarza modlitwy. Serdecznie zapraszamy! 
 
Galeria