Wyprawa w góry DRP – 13 lutego

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską ze szkół ponadpodstawowych i studentów do udziału w wędrówce po górach, podczas której będzie można porozmawiać o życiu, powołaniu, swojej przyszłości. Wyprawy po Karkonoszach i Górach Izerskich będą organizowane w towarzystwie ojca duchownego, przewodnika PTTK oraz ciekawych ludzi, raz w miesiącu pod hasłem: „Dobre Rozeznanie Powołania”.

Najbliższa wyprawa DRP – 13 lutego 2021 (sobota):

8.50 – zbiórka pod kościołem św. Józefa Oblubieńca NMP w Świeradowie-Zdroju (ul. Kościelna)
9.00 – Eucharystia
10.00 – przejazd na Rozdroże Izerskie

TRASA:
Start szlakiem żółtym na Halę Izerską: po drodze podziwiamy Kopalnie Stanisław, odwiedzamy Matkę Boską Izerską, która stoi nad Jagnięcym Potokiem, następnie udajemy się do „Chatki Górzystów”, gdzie zregenerujemy siły (gorąca herbata i pożywna zupa). Następnie przez Polanę Izerską wracamy do miasta.

ok. 17.00 – powrót do Świeradowa-Zdroju

ZAPISY:

Telefonicznie: 880 644 402

Mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl

Przez parafię: zgłoś się do swojego księdza Proboszcza i powiedz mu o DRP!

WAŻNE: Jeśli masz problem z transportem albo nie wiesz jak się dostać na miejsce, koniecznie zadzwoń albo napisz! Na pewno coś wymyślimy! Będzie możliwość wyjazdu z Legnicy (wyjazd godz. 7.00, powrót ok. 19.00; decyduje kolejność zgłoszeń)!

ks. Tomasz Metelica
ojciec duchowny