Wyprawa w góry i rozeznanie powołania, czyli DRP

Zdobądź DOŚWIADCZENIE, nawiąż RELACJE, przeżyj PRZYGODĘ.

Wyrusz w DROGĘ, poczuj RADOŚĆ, odkryj PIĘKNO.

Odkryj DAR,  pokonaj ROZTERKI, poznaj PRAWDĘ.

DOBRZE ROZEZNAJ POWOŁANIE!

Po co?

Chcemy zastanowić się nad życiem, powołaniem, znaleźć odpowiedź na kilka pytań… Czego pragnę? Jakie jest moje powołanie? Kim mam zostać? Jaką podjąć decyzję? Gdzie jest moje miejsce w Kościele?

Dla kogo?

Zapraszamy mężczyzn ze szkół ponadpodstawowych i studentów.

Gdzie?

Każdego miesiąca przejdziemy inną trasę w Karkonoszach lub/i Górach Izerskich.

Plan pierwszego DRP – 10 października 2020 r.

Będzie możliwość wyjazdu z Legnicy – 10.10.2020, godz. 6.30, ul. Jana Pawła II nr 1.

8.00 – zbiórka na dworcu PKP w Szklarskiej Porębie

8.29 – przejazd szynobusem do Jakuszyc (2 przystanki)

Od Jakuszyc spacer zielonym szlakiem przez Owcze Skały na Halę Szrenicką, następnie odpoczynek w schronisku i wejście na Szrenicę (1362 m n.p.m.). Panorama, odpoczynek w Schronisku (słynne naleśniki z serem i polewą jagodową).  Dalej spacer do skał „Trzy Świnki”, przez „mokrą ścieżkę” do schroniska „Pod Łabskim Szczytem”. Następnie zejście żółtym szlakiem.

ok. 17.00 – Powrót do Szklarskiej Poręby.

Jak należy się przygotować?

Ubrać się odpowiednio do pogody. Zabrać jedzenie i coś do picia. Wziąć różaniec.

Co będziemy robić?

Wędrować, poznać nowe miejsca i siebie nawzajem; modlić się Różańcem; rozeznawać powołanie; słuchać konferencji; rozmawiać, zadawać pytania; rozmyślać i spowiadać się.

Jak się zapisać?

Zależy nam, by grupa była dodatkowo ubezpieczona na czas wędrówki, dlatego możliwość zapisu z ubezpieczeniem będzie najpóźniej do czwartku 8. października 2020 r. Zapisani później uczestnicy będą ubezpieczeni w ramach własnych polis szkolnych/studenckich.

Formularz zapisu: [pobierz plik]

Formy zapisu:

Telefonicznie: 880 644 402

Mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl

Przez parafię: zgłoś się do swojego księdza Proboszcza i powiedz mu o DRP!

Ważne!!! Jeśli masz problem z transportem albo nie wiesz jak się dostać na miejsce: zadzwoń, napisz! Na pewno coś wymyślimy!

blank