Wyprawa w góry podczas „ferii zimowych”

Wyższe Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską ze szkół ponadpodstawowych i studentów do udziału w wędrówce po górach, podczas której będzie można porozmawiać o życiu, powołaniu, swojej przyszłości. Wyprawy po Karkonoszach i Górach Izerskich będą organizowane w towarzystwie ojca duchownego, przewodnika PTTK oraz ciekawych ludzi, raz w miesiącu pod hasłem: „Dobre Rozeznanie Powołania”.

Najbliższe dwie wyprawy podczas „ferii zimowych”

9 STYCZNIA 2021
8.45 – zbiórka pod kościołem Nawiedzenia NMP w Karpaczu (ul. Konstytucji 3 Maja 44)
9.00 – Eucharystia
10.00 – przejazd na parking pod świątynią Wang
Trasa: Świątynia Wang – Samotnia – Strzecha – Świątynia Wang
ok. 16.30 – powrót do Karpacza

****
16 STYCZNIA 2021 – „WYJŚCIE Z KLERYKAMI”

W tym DRP weźmie udział wspólnota WSD . Mamy nadzieję, że będzie to świetna okazja do zapoznania się i rozmów z alumnami legnickiego seminarium.

8.45 – zbiórka pod kościołem pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szklarskiej Porębie
9.00 – Eucharystia
10.00 – wyjście w góry
ok. 16.30 – powrót do Szklarskiej Poręby

Ze względu na obfite opady śniegu oraz dużą ilość narciarzy biegowych, spędzających ferie w Jakuszycach, obecnie dostosujemy trasę odpowiednio do warunków. Możemy jednak zapewnić, że będzie ciekawie, malowniczo, bezpiecznie i spokojnie!

Telefonicznie: 880 644 402

Mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl

Przez parafię: zgłoś się do swojego księdza Proboszcza i powiedz mu o DRP!

Ważne: Jeśli masz problem z transportem albo nie wiesz jak się dostać na miejsce, koniecznie zadzwoń albo napisz! Na pewno coś wymyślimy!

Za każdym razem będzie możliwość wyjazdu z Legnicy (decyduje kolejność zgłoszeń)!

ks. Tomasz Metelica
ojciec duchowny