Wyruszyli ostatni raz. Epilog pielgrzymowania.

Blisko 200 osób wyruszyło w sobotę rano z katedry legnickiej na ostatnią w tym roku pieszą pielgrzymkę do Legnickiego Pola. Tzw. epilog kończy tegoroczne wędrowanie w diecezji legnickiej. W pielgrzymce wzięły udział osoby, które już wielokrotnie wędrowały, byli też nowicjusze. Nie zabrakło całych rodzin z dziećmi.

Pielgrzymi zatrzymali się w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa na legnickich Piekarach, gdzie ks. Robert Bielawski mówił o modlitwie „Różaniec do granic”, która odbędzie się 7 października w całej Polsce – więcej o inicjatywie TUTAJ.

O 13,30 wszyscy uczestniczyć będą w Mszy św. w bazylice w Legnickim Polu. Tegoroczne pielgrzymowanie zakończy wspólna agapa. Z pielgrzymami w katedrze spotkał się ks. Waldemar Wesołowski

foto: ks. Waldemar Wesołowski

[flickrstream id=”63″]