X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży

Przewielebni Księża!

Drodzy Lektorzy i Ministranci!

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Duszpasterstwo Sportowców organizują X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej
i Księży Diecezji Legnickiej.
Zawody odbędą się 17 lutego 2018r. (sobota) w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II
w Sulikowie
, ul Zgorzelecka 28. Turniej rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulikowie o godz. 900. Bardzo prosimy o udział w Eucharystii, która będzie szczególna okazją do zawiązania wspólnoty i uwrażliwienia na właściwą postawę współzawodnictwa w rywalizacji sportowej.

Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Tradycyjnie do rywalizacji zapraszamy księży i osoby dorosłe zaangażowane w liturgię. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe.

Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: ministrant@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie na numer 793021676. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, rodzaj szkoły i parafię.

Uczestnicy podczas turnieju powinni posiadać aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie, których zostanie potwierdzone zgłoszenie udziału. Bardzo prosimy, aby podczas turnieju uczestnikom towarzyszyli dorośli opiekunowie.

ks. Marek Kurzawa
diecezjalny duszpasterz sportowców