X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej i Księży

Przewielebni Księża!

Drodzy Lektorzy i Ministranci!

Duszpasterstwo Służby Liturgicznej i Duszpasterstwo Sportowców organizują X Mistrzostwa Tenisa Stołowego Służby Liturgicznej
i Księży Diecezji Legnickiej.
Zawody odbędą się 17 lutego 2018r. (sobota) w sali sportowej przy Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II
w Sulikowie
, ul Zgorzelecka 28. Turniej rozpocznie się Mszą świętą sprawowaną w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulikowie o godz. 900. Bardzo prosimy o udział w Eucharystii, która będzie szczególna okazją do zawiązania wspólnoty i uwrażliwienia na właściwą postawę współzawodnictwa w rywalizacji sportowej.

Zawodnicy będą rozgrywali mecze w następujących grupach wiekowych: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum i szkoła podstawowa. Tradycyjnie do rywalizacji zapraszamy księży i osoby dorosłe zaangażowane w liturgię. Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Każdy uczestnik powinien posiadać rakietkę do gry oraz obuwie sportowe halowe.

Zgłoszenia należy kierować na adres poczty elektronicznej: ministrant@diecezja.legnica.pl lub telefonicznie na numer 793021676. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 lutego 2018 r. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, rodzaj szkoły i parafię.

Uczestnicy podczas turnieju powinni posiadać aktualne legitymacje ministranckie i szkolne, na podstawie, których zostanie potwierdzone zgłoszenie udziału. Bardzo prosimy, aby podczas turnieju uczestnikom towarzyszyli dorośli opiekunowie.

ks. Marek Kurzawa
diecezjalny duszpasterz sportowców

ks. Przemysław Durkalec
diecezjalny duszpasterz Służby Liturgicznej

Diecezja Legnicka
Scroll Up
Informujemy, że w dniu 18 kwietnia (czwartek) Legnicka Kuria Biskupia jest otwarta do godz. 14.00,
natomiast w dniach 19-23 kwietnia (piątek-wtorek) LKB jest zamknięta
X