XXV Spotkanie Młodych w Legnickim Polu już wkrótce!

Spotkanie Młodych połączy pokolenia. 23 sierpnia ruszy jubileuszowe, 25 Spotkanie Młodych. Do sanktuarium św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu przyjedzie młodzież z całej Diecezji Legnickiej. Przez 4 dni będą wspólnie się modlić, śpiewać i słuchać konferencji. Z młodymi ludźmi spotkają się m.in. zakonnik Leon Knabit, muzyk i dziennikarz Jan Pospieszalski oraz ks. Waldemar Cisło – dyrektor sekcji polskiej Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Swoją obecność potwierdził również zanany zespół niemaGOtu.

Tegoroczne hasło spotkania zawiera się w słowie „Przyjdź”. Spotkanie będzie w całości poświęcone Duchowi Świętemu. Wydarzenie potrwa od 23 do 26 sierpnia w Legnickim Polu.

Koszt uczestnictwa wynosi 70 zł i obejmuje: nocleg na sali gimnastycznej lub na polu namiotowym, całodobowy dostęp łazienek z ciepłą wodą, dwudaniowy obiad, chleb i herbatę rano i wieczorem, ubezpieczenie oraz wstępy na wszystkie koncerty i konferencje.

O przygotowaniach do jubileuszowego spotkania opowiada ks. Przemysław Superson.

Więcej na stronie Radia Plus Legnica

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w dniu 14 grudnia (piątek) ze względu na adwentowy dzień skupienia
Legnicka Kuria Biskupia będzie nieczynne