Zapraszamy na Epilog XXVI PPL i XIV PPK

Pielgrzymując do Legnickiego Pola, młodzież naszej diecezji zawierza rozpoczynający sięrok szkolny wstawiennictwu św. Stanisława Kostki oraz św. Jadwidze Śląskiej. Pielgrzymka łączy się także z VIII Tygodniem Wychowania.

Rozpoczęcie w Katedrze Legnickiej 15 września o godz. 8:30, a zakończenie Eucharystiąw Legnickim Polu o godz. 13:30.

W programie pielgrzymki:

•  7:45 – recepcja (zapisy) pod Katedrą
  • 8:30 – zawiązanie wspólnoty w Katedrze Legnickiej
  • 9:00 – wymarsz do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy
  • 10:00 – katecheza w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy
  • 13:30 – Msza św. Bazylice Mniejszej pw. Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Jadwigi Śląskiej w Legnickim Polu
  • 14:45 – agapa i zakończenie pielgrzymki

Koszt pielgrzymki wynosi 5 zł. (w tym między innymi: ubezpieczenie, pamiątkowy znaczek, posiłek).

Grupy zorganizowane uprasza sięo przygotowanie listy imiennej do zapisu (imięnazwisko i nr PESEL).

Uprzedzamy, że nie będzie możliwościpowrotu do Legnicy wynajętym autokarem.

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie ilości osób chętnych na pielgrzymkędo 13 września br., do godz. 12 ( xmmariusz@gmail.com )

W imieniu organizatorów

ks. dr Mariusz Majewski