Zaproszenie na Diecezjalny Kongres Rad Parafialnych

Przewielebny Księże Proboszczu!

W trosce o dobro duchowe najbliższych współpracowników Księdza Proboszcza, którymi są członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnej Rady Ekonomicznej serdecznie zapraszam ich przedstawicieli na Diecezjalny Kongres Rad Parafialnych pod hasłem „Eucharystia w życiu, Życie w Eucharystii”, który odbędzie się w sobotę 14 marca br. w Centrum Spotkań im. Jana Pawła II w Legnicy (plac kard. Wyszyńskiego 1) od godz. 10.00, a który ma na celu ukazanie głównych zadań poszczególnych Rad Parafialnych oraz wprowadzenie do tematyki trwającego Roku Duszpasterskiego.

Proszę Przewielebnego Księdza Proboszcza o wydelegowanie na spotkanie dwóch przedstawicieli Rad, najlepiej wiceprzewodniczącego i sekretarza. Zapraszam do udziału również Księdza Proboszcza o ile obowiązku duszpasterskie podejmowane tego dnia na to pozwolą.

Jednocześnie proszę o przygotowanie kompletnych list członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej oraz Parafialnej Rady Ekonomicznej (według wcześniejszego statutu Rady Parafialnej) wraz z danymi kontaktowymi do wiceprzewodniczącego i sekretarza, które należy złożyć w recepcji. Plan spotkania zamieszczony jest na odwrocie tego zaproszenia.

+ Zbigniew Kiernikowski
Biskup Legnicki

DIECEZJALNY KONGRES RAD PARAFIALNYCH

„EUCHARYSTIA W ŻYCIU. ŻYCIE W EUCHARYSTII”