Zmarł ks. Andrzej Gołąb

W nadziei życia wiecznego zawiadamiamy, że dnia 29 lipca 2017 r. w 67 roku życia, w 44 roku kapłaństwa odszedł do Pana śp. Ksiądz Andrzej Gołąb, kanonik EC.

Po święceniach prezbiteratu, które przyjął 26 maja 1973 r., jako wikariusz pracował w parafiach w: Strzelin, Bielawa, Góra Śląska.

Od 1985 r. pełnił posługę proboszcza w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Słupie, od 1999 r. w parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Brzeźniku. Od 2011 r. przebywał w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym Caritas Diecezji Legnickiej w Jeleniej Górze.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

•  1 sierpnia 2017 r. (wtorek)  – 13.00 – Msza św. w kościele parafialnym pw. Niepokalanego Poczęcia NMP i pogrzeb na cmentarzu komunalnym w Chojnowie pod przewodnictwem Biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.

Zmarłego Prezbitera polecamy modlitwom

Legnicka Kuria Biskupia