Zmarł ks. Witalis Kuczer

W nadziei życia wiecznego zawiadamiamy, że dnia 3 czerwca 2017 roku w 80 roku życia, w 53 roku kapłaństwa odszedł do Pana śp. Ksiądz Witalis Kuczer, kanonik RM.

Po święceniach prezbiteratu, które przyjął 28 czerwca 1964 r., jako wikariusz pracował w parafiach w: Stroniu Śl., Wiązowie, Wrocławiu – Leśnicy, Olszynie, Świebodzicach, bazylice w Bolesławcu.

Od 1989 roku pełnił posługę proboszcza w Kunicach, Kamieńcu Podolskim na Ukrainie i Tomaszowie Bolesławieckim do przejścia w stan spoczynku w 2012 r.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco:

6 czerwca 2017 r. (wtorek) – 19.00 – eksportacja do kościoła parafialnego w Tomaszowie Bolesławieckim i Msza św.  koncelebrowana.

7 czerwca 2017 r. (środa)  – 13.00 – Msza św. pogrzebowa i pogrzeb pod przewodnictwem Biskupa seniora Stefana Cichego w Tomaszowie Bolesławieckim.

Zmarłego Prezbitera polecamy modlitwom.

Legnicka Kuria Biskupia