Zmarł p. Leon Słotta (aktualizacja)

W nadziei życia wiecznego zawiadamiamy, że dnia 29 września 2018 roku odszedł do Pana śp. Leon Słotta.

Urodzony 14 kwietnia 1955 roku w Kępnie. Od 1977 roku był pracownikiem i kierowcą w archidiecezji wrocławskiej, od 1993 roku w diecezji legnickiej. Pozostawił żonę Urszulę, dzieci: Jakuba, Paulinę i Monikę.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano następująco :

• 3 października (środa): godz. 10.00 – wprowadzenie trumny z ciałem do kościoła Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Turkowym (diecezja kaliska); godz. 11.00 – Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego.
    Po Mszy świętej obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu przy kościele, przewodniczy Biskup Senior diecezji legnickiej Stefan Cichy.

__________________

W dniu pogrzebu organizowany jest wspólny wyjazd autokarem. Zainteresowane osoby: kapłanów i świeckich prosimy o kontakt do wtorku(2.10), do godz. 12.00  pod nr tel. 76 72 44 100 lub 692 486 864.

Zmarłego Pana Leona polecamy modlitwie ufni w Miłosierdzie Boże.

foto: Jędrzej Rams

Diecezja Legnicka
Informujemy, że w dniu 14 grudnia (piątek) ze względu na adwentowy dzień skupienia
Legnicka Kuria Biskupia będzie nieczynne