2-4 września: Kurs Ewangelizacja w odnowionej parafii (2. edycja)

„Tylko przekonany może przekonać nieprzekonanego”

Ks. Jan Kruczyński

Kurs „Ewangelizacja w odnowionej parafii” skierowany jest do tych, którzy kochają albo pragną pokochać Słowo Boże i kierować się Nim w swoim życiu. Zapraszamy też wszystkich zainteresowanych lekturą Pisma Świętego. REKOLEKCJE PRZEZNACZONE SĄ DLA OSÓB DUCHOWNY I ŚWIECKICH.

Rekolekcje te będą pomocne do zawiązywania Domowych Kręgów Biblijnych w naszych rodzinach, sąsiedztwie, w parafiach i w naszej diecezji. To z kolei wpisuje się w całościową wizję odnowienia parafii zgodnie z zamysłem Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego- założyciela Ruchu Światło-Życie i myśli świętego Jana Pawła II.

Ks. Jan Kruczyński, jako bliski współpracownik ks. Franciszka Blachnickiego oraz wieloletni odpowiedzialny za diakonię ewangelizacji w Krościenku wprowadzi nas w tą posoborową wizję parafii inicjując Domowe Kręgi Biblijne.

Chcesz, aby Słowo Boże oświetlało Twoją codzienność, ukierunkowywało Twoje życie na bliskość z Panem każdego dnia i rozpalało ku świadectwu? Przyjdź!