2 lipca: Nabożeństwo i koncert w Krzeszowie

W sobotę 2 lipca zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Tego dnia odbędzie się Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu, koncert organowy oraz koncert Pawła Dudzika z Krakowa.

Program:

godz. 12.00 – Msza św. i Adoracja Najświętszego Sakramentu
godz. 13.00 – Koncert organowy w Bazylice
godz. 13.30 – Koncert Pawła Dudzika z Krakowa

Paweł Dudzik – Jest wokalistą grającym na gitarze,autorem tekstów i muzyki, laureatem pierwszych miejsc na festiwalach krajowych i zagranicznych, liderem zespołu Drabina Jakuba Trio, oraz współtwórcą duetu Dudzik/Salus. Ma za sobą dziesiątki zagranych koncertów na scenach w całej Polsce. Jego utwory były grane w Radiowej Trójce i wielu innych polskich rozgłośniach. Radio Kraków, Radio Rzeszów, Radio Lublin, Radio Kielce, Radio RDN, Radio Centrum Rzeszów, Radio Żak. W 2017 roku nakładem łódzkiego wydawnictwa Dalmafon ukazał się debiutancki album jego zespołu Drabina Jakuba Trio. Od 2021 roku dodatkowo rozpoczął działania solowe.