22 maja: Wręczenie medali jubileuszowych w rejonie bolesławiecko-zgorzeleckim

W najbliższą niedzielę 22 maja br. Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski wręczy jubileuszowe „Medale 30-lecia Diecezji Legnickiej” osobom zaangażowanym w życie naszego Kościoła lokalnego oraz wskazanym do odznaczenia przez Księży Proboszczów parafii z rejonu bolesławiecko-zgorzeleleckiego.

Uroczystość będzie miała miejsce w Bazylice Mniejszej pw. Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja w Bolesławcu.

Przebieg spotkania będzie następujący:

godz. 17.30 – Wprowadzenia, odczytanie imion i nazwisk wszystkich uhonorowanych „Medalem 30-lecia Diecezji Legnickiej” oraz wręczenie odznaczenia i pamiątkowego dyplomu przez Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego

godz. 17.50 – Podsumowanie i krótkie słowo Księdza Biskupa

godz. 18.00 – Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego

godz. 19.30 – Agapa z osobami odznaczonymi, towarzyszącymi księżmi w Bolesławieckim Ośrodku Kultury (przy sali konferencyjnej na 2. piętrze)