30 kwietnia: Wręczenie medali jubileuszowych w rejonie jeleniogórsko-kamiennogórskim

W najbliższą sobotę 30 kwietnia br. Biskup Legnicki Andrzej Siemieniewski wręczy jubileuszowe „Medale 30-lecia Diecezji Legnickiej” osobom zaangażowanym w życie naszego Kościoła lokalnego oraz wskazanym do odznaczenia przez Księży Proboszczów parafii z rejonu jeleniogórsko-kamiennogórskiego.

Uroczystość będzie miała miejsce w Bazylice Mniejszej pw. Świętych Erazma i Pankracego w Jeleniej Górze.

Przebieg spotkania będzie następujący:

godz. 12.00 – Wprowadzenia, odczytanie imion i nazwisk wszystkich uhonorowanych „Medalem 30-lecia Diecezji Legnickiej” oraz wręczenie odznaczenia i pamiątkowego dyplomu przez Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego

godz. 12.20 – Podsumowanie i krótkie słowo Księdza Biskupa

godz. 12.30 – Eucharystia pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego