Codzienne rozważania różańcowe PPL

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Przewielebni Księża, Drogie Siostry zakonne, Kochani Bracia i Siostry!

Z radością oddaję w Wasze ręce Różaniec Pieszej Pielgrzymki Legnickiej 2021.

Jest to inicjatywa podjęta przez Księży Przewodników oraz ich grupy, aby w miesiącu październiku łączyć się na wspólnej modlitwie ku czci Matki Bożej. Nie ukrywam, że bardzo nam zależy, by Piesza Pielgrzymka nie była jednorazowym wydarzeniem w ciągu roku, ale by trwała w nas świadomość, że nieustannie jesteśmy w drodze wiary! Mam nadzieję, że zachętą do wzięcia różańca i włączenia się do wspólnoty modlitewnej będzie fakt, że rozważania przygotowały osoby, które prawdopodobnie znacie, z którymi pielgrzymowaliście i które są z Waszych parafii. Nie rozróżnialiśmy jednak konkretnych autorów, lecz jedynie poszczególne grupy.

Zachęcam Was, by śledzić nasz profil na FB:

Każdego dnia będziemy udostępniać rozważanie jednej tajemnicy. To okazja, by codziennie spróbować odmówić przynajmniej jeden dziesiątek różańca!

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

ks. Tomasz Metelica