Cztery niezwykłe dary. Spotkanie z Ojcem Franciszkiem Blachnickim (online)

…chciałbym ku chwale Boga Ojca i Syna, i Ducha Świętego wyznać z wdzięcznością, że oprócz niezliczonych innych darów otrzymałem w swoim życiu cztery niezwykłe dary, które uważam według mojej obecnej zdolności rozeznania za największe
ks. Franciszek Blachnicki, Testament

Instytut Niepokalanej Matki Kościoła zaprasza na spotkanie online z okazji setnej rocznicy urodzin czcigodnego sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego.

Chcemy podjąć refleksję nad treścią niezwykłych darów, które Ojciec zostawił nam w swoim Testamencie, by zobaczyć w jaki sposób duchowa spuścizna naszego Założyciela jest obecna w różnych wymiarach życia Kościoła. Program spotkania przewiduje m.in. wprowadzenia do poszczególnych darów oraz świadectwa osób z różnych środowisk, żyjących charyzmatem Światło-Życie. Wśród prelegentów znajdą się: abp Grzegorz Ryś, bp Zbigniew Kiernikowski, ks. Stanisław Adamiak (wicepostulator procesu beatyfikacyjnego sługi Bożego) oraz członkinie INMK. Podsumowania dokona Moderator generalny Ruchu Światło-Życie ks. Marek Sędek.

Wydarzenie otrzymało honorowy patronat Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Swoim patronatem objął je również Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski.

Serdecznie zapraszamy do udziału online wszystkich, którzy zaczerpnęli z dziedzictwa sługi Bożego ks. F. Blachnickiego, i tych którzy chcą je lepiej poznać.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 kwietnia br. Transmisja na kanale Youtube INMK:

Szczegółowy program na plakacie: