Legnica. Jacek Pulikowski: „Małżeństwo i rodzina drogą do szczęścia”

„Małżeństwo i rodzina drogą do szczęścia”, to tytuł spotkania z Panem Jackiem Pulikowskim, znanym w Polsce specjalista do spraw rodziny. Odbędzie się ono 25 lutego (wtorek) o godz. 19.00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Legnicy.

Pan Jacek Pulikowski urodzony 14 kwietnia 1952 jest mężem i ojcem trójki dzieci. Wykłada na Politechnice Poznańskiej. Od początku małżeństwa mocno zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin. Razem z żoną w poradni małżeńskiej doradza rodzinom w kryzysie, prowadzi kursy przedmałżeńskie, a także pomaga młodym przygotować się do odpowiedzialnego małżeństwa i założenia rodziny. Zarówno w jego książkach, jak i na wykładach emanuje wprost serdecznością. Pisze książki o tematyce filozoficznej, etycznej zajmuje się zagadnieniami nauki społecznej (psychologia, socjologia, itd.). Ponadto jest autorem poradników dla rodziców i innych.

Więcej informacji związanych z osobą Pana Jacka Pulikowskiego można znaleźć na Jego oficjalnej stronie internetowej Przejdź do strony www.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.