Legnica. Młodzieżowa Niedziela Palmowa

Po co?

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży pragnie serdecznie zaprosić wszystkich na wspólne obchody Niedzieli Palmowej, która zakończy naszą kurcjatę modlitewną 40 dni dla życia oraz flashmob, który bedzie prowadzony w różnych miastach naszej diecezji.

Co będzie?

Niedzielę Palmową rozpoczniemy o godz. 15:00 koronką do Bożego Miłosierdzia, po której nastąpi podsumowanie I podziękowanie za uczestnictwo w krucjacie modlitewnej I flashmobie. W dalszych punktach programu jest konferencja ks. Szymona Opały z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Legnicy, praca w grupach prowadzona przez animatorów, wspólna Msza Święta, po której zostanie wystawiona Pantomima Drogi Krzyżowej. A finałem Niedzieli Palmowej będzie uwielbienie poprowadzone przez uczestników warsztatów muzycznych z Martyną Dziechciaruk.

Kto jest zaproszony?

Zaproszenie kierujemy do grup modlitewnych, wspólnot młodzieżowych wraz z duszpasterzami działających na terenie całej naszej diecezji, a także do każdej indywidualnej osoby, która ma chęć przeżywać ten dzień razem z nami. Szczególne zaproszenie pragniemy skierować do uczestników naszej akcji modlitewnej 40 dni dla życia oraz osób biorących udział w flashmobie.

Koszt uczestnictwa:

Koszt uczestnictwa wynosi 10 zł, dlatego bardzo prosimy, aby grupy modlitewne I wspólnoty zapisywały się przez maila jegomilosc.niedzielapalmowa@gmail.com
podając imię i nazwisko osób biorących udział. Zdecydowanie ułatwi to nam pracę w recepcji, a wam oszczędzi czasu stania w kolejce.