Legnica. Nocne czuwanie „Ogień dwóch serc”

Zapraszamy wszystkich na II edycję nocnego czuwania ewangelizacyjno – modlitewnego „Ogień dwóch Serc”, które odbędzie się 4 czerwca 2021 r. o godz. 19.15 w parafii św. Jana Chrzciciela w Legnicy, a zakończy 5 czerwca o godz. 7.00. Poniżej prezentujemy plan szczegółowy czuwania, który rozpocznie się i zakończy Eucharystią. Mszę świętą ubogaci muzycznie diakonia muzyczna Ruchu Światło – Życie razem z młodzieżą ERM z Chojnowa oraz osoby ze wspólnoty Domowego Kościoła i Odnowy w Duchu Świętym. W programie znajdzie się także nabożeństwo ewangelizacyjne z przyjęciem Jezusa jako Pana i Zbawiciela, pantomimą przygotowaną przez legnicką młodzież KSM oraz świadectwami. Następnie przed Najświętszym Sakramentem o. Krzysztof Piskorz poprowadzi modlitwę o uzdrowienie. W dalszej części naszego czuwania wspólnoty będą uwielbiać Naszego Pana, Jezusa Chrystusa. Całość zakończy się Eucharystią o godz. 7.00.

Zachęcamy do udziału na żywo lub online. Zaproście swoich znajomych! Prosimy o udostępnianie tego wydarzenia. Link do transmisji znajduje się poniżej:

link: https://www.youtube.com/channel/UCj0jqhU3r_TBTC4ZMi_3AEw/live

Podczas czuwania będzie możliwość pisania na czacie swoich intencji, świadectw i refleksji nad tym , jak Bóg w was działa w tym czasie. Wszystkie intencje będą omodlone!

Plan szczegółowy:

– 19.15 – Eucharystia, której przewodniczyć będzie o. Krzysztof Piskorz wraz z kapłanami opiekunami naszych wspólnot: ks. Jakubem Bochyńskim, ks. Tomaszem Ślazykiem, o. Andrzejem Łanieckim.

– 19.30 – 21.00 – nabożeństwo ewangelizacyjne poprowadzone przez Diecezjalną Diakonię Ruchu Światło – Życie Diecezji Legnickiej oraz pantomima w wykonaniu młodzieży KSM oddział Legnica

– 21.00 – 22.00 – modlitwa o uzdrowienie – o. Krzysztof Piskorz

Uwielbienie prowadzone przez wspólnoty:

– 22.00 – 23.00 – Ruch Światło – Życie

– 23.00 – 00.00 – Wspólnota „Nazaret” z Lubina