Marsz dla Życia i Rodziny w Jeleniej Górze

„Dzieci przyszłością Polski” pod takim hasłem ulicami Jeleniej Góry w sobotę 16 września przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Z kolorowymi balonami i przy akompaniamencie Orkiestry Górniczej KWB Turów uczestnicy przeszli z Placu Piastowskiego na plac przy kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia.

W 9. już marszu wzięły udział całe rodziny. Szli rodzice z dziećmi, dziadkowie, nie zabrakło przedstawicieli wspólnoty Domowego Kościoła, Skautów Europy oraz uczniów Zespołu Szkół Katolickich u św. Pankracego. Po Marszu na placu kościelnym rozpoczął się festyn rodzinny. Przygotowano wiele atrakcji m.in. koncerty zespołów, gry, zabawy oraz loterię fantową. Cały dochód z festynu, przeznaczony jest na remont dachu kościoła.

Więcej na stronie Radia Plus Legnica