Międzywodzie. Kolonia letnia dla dzieci

Kolonia jest organizowana przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Specjalistyczną Poradnię Rodzinną im. św. Jana Pawła II w Legnicy oraz biuro podróży SPORTUR z Głogowa. 

Kolonia odbędzie się w terminie 4-13 sierpnia 2021 r.

Miejsce: Marena Wellness & Spa, Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna”. Ośrodek znajduje się na ogrodzonym i monitorowanym terenie z całodobową ochroną. Oddalony jest od centrum miasteczka, dając ciszę i spokój. Znajduje się bardzo blisko morza, posiada własną wydzieloną część plaży. Pokoje 4-osobowe z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się basen kryty.

INFORMUJEMY, ŻE OPIEKUNAMI NA KOLONII BĘDĄ OSOBY ŚWIECKIE, Z WYMAGANYMI PRZEZ KURATORIUM KWALIFIKACJIAMI!

PROGRAM

KARTA KOLONIJNA

LISTA RZECZY

WYTYCZNE MEN, GIS

Wypełnioną kartę kolonijną należy wysłać na adres podany poniżej.

Szczegółowych informacji udziela osoba odpowiedzialna za kolonię – kierownik kolonii i dyrektor Specjalistycznej Poradni Rodzinnej w Legnicy, p. Dominika Warmuz tel. 607 436 918.

Po otrzymaniu potwierdzenia telefonicznego o zakwalifikowaniu dziecka na kolonię należy wpłacić zaliczkę w kwocie 500 zł.

Na wpłatę zaliczki czekamy do 7 dni.

II część wpłaty w kwocie 500 zł płatna do 31 maja.

Pozostała kwota płatna do 20 lipca.

Wpłaty na konto:

BNP Paribas 55 1600 1462 1870 8668 1000 0001 z dopiskiem „KOLONIA MIĘDZYWODZIE”.

Wypełnioną kartę prosimy przesłać na adres: 

Dominika Warmuz

ul. Jana Pawła II 1

59-220 Legnica

z dopiskiem „kolonia Międzywodzie”

*Kierownik kolonii, p. Dominika Warmuz posiada wieloletnie doświadczenie pracy na koloniach letnich. Pracowała na koloniach organizowanych przez Caritas Diecezji Legnickiej. Interferie S.A., Straż Pożarna Legnica. Dzięki swojemu doświadczeniu, zapewni bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieciom podczas pobytu na kolonii.

ZAPRASZAMY!

 

 

X