Młodzi za życiem! Wkrótce rozpocznie się krucjata modlitewna.

W Środę Popielcową (14 lutego 2024) rozpocznie się krucjata modlitewna Wielki Post dla Życia (dawniej 40 Dni dla Życia). Trwać będzie do Niedzieli Palmowej (24 marca 2024). To będzie szturm do nieba w ważnych dla nas intencjach: powstrzymanie świata przed zabijaniem dzieci nienarodzonych, a także pokoju na świecie. 40 dni to tylko 960 godzin, które mogą uratować życie!

Każdy, kto chce się włączyć w akcję, wybiera sobie dogodny dla siebie termin, następnie poprzez kontakt z koordynatorami wydarzenia wpisuje się do naszego kalendarza modlitwy umieszczonego na naszej stronie internetowej, zobowiązując się tym samym do poświęcenia całej godziny na modlitwę w naszej wspólnej sprawie. Jakiej modlitwy? Dowolnej. Może to być różaniec, koronka do Miłosierdzia Bożego, rozważanie Pisma Świętego, litanie itd.

Zapraszamy wszystkich do zaangażowania się w akcję i dawania świadectwa wiary i wartości życia ludzkiego. W celu zgłoszenia i wszelakich pytań prosimy o kontakt mailowy na 40dni@ksm.legnica.pl lub telefonicznie pod numerem 513 129 362 w godz. 10.00 – 18.00.

Więcej na ten temat na stronie Radia Plus Legnica