(Nie)Małe Spotkanie Młodych

Prawie setka młodych duchem (i nie tylko) spotkała się w Jaworze, by chwalić Pana.

W kościele pw. św. Faustyny Kowalskiej w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze odbyło się pierwsze tegoroczne Małe Spotkanie Młodych. Pierwsze w tym roku szkolnym. Śpiewali, skakali, modlili się, wielbili Boga, słuchali konferencji. Słowem – owocna sobota.​

– Pochodzę z Jawora, od miesiąca mieszkam w Legnicy. Bardzo się cieszę, że MSM dotarło do mojego Jawora. Sama jeździłam na takie np. do Polkowic i zawsze było super – mówi Ula.

Hasłem przewodnim spotkania były słowa: „Bóg jest wielki”, a gościem sobotniego spotkania był ks. Wojciech Iwanecki, duszpasterz młodzieży z archidiecezji katowickiej. Kapłan postanowił przybliżyć młodym myśl, że Bóg jest wielki. Do tego posłużyło mu 10 punktów, według których wyłożył słuchaczom swoją tezę.

pełna fotorelacja na stronie Legnickiego Gościa Niedzielnego

foto: Jędrzej Rams