Nowy asystent KSM Diecezji Legnickiej

Dnia 9 października z ramienia Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego nowym Asystentem Kościelnym Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Legnickiej został ksiądz Mateusz Wyspiański, Asystent Oddziału KSM w Bolesławcu!

Z całego serca gratulujemy nowej posługi! Dziękujemy za wypowiedzenie tego dnia słowa GOTÓW! Życzymy obfitości Łask Bożych, owocnej współpracy z nami i innymi duszpasterzami, pełni szczęścia z działalności wykonywanej w celu budowania Królestwa Chrystusowego w sobie i otoczeniu.

Nowy duszpasterz oznacza także, jakże ciężkie, pożegnanie z dotychczasowym Asystentem Kościelnym, księdzem Tomaszem Pązikiem. Pragniemy wyrazić wielką wdzięczność, za 3-letnią współpracę z Zarządem i Oddziałem KSM Legnica. Księdza obecność, świadectwo, wsparcie młodych ludzi rozmową, sprawowanie Eucharystii i Spowiedzi Świętej to największe dary jakie mogliśmy otrzymać, które przyczyniają się do naszego wzrastania w wierze. Życzymy szczególnej opieki Matki Bożej i darów Ducha Świętego na czas studiowania!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Diecezji Legnickiej