O Orlętach Lwowskich w DLP’90

Duszpasterstwo Ludzi Pracy ’90 zaprasza na Mszę Świętą, która zostanie odprawiona 16 listopada 2023 r. (czwartek) o godz. 18.00 w kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy, pl. Kard. Stefana Wyszyńskiego 1, podczas której będziemy modlić się za zmarłych Przyjaciół Duszpasterstwa1 – o radość życia wiecznego dla Nich.

Po Mszy Świętej Pan Stanisław Srokowski (pisarz, poeta, dramaturg, publicysta) wygłosi, w sali św. Józefa2, wykład pt. „Lwowskie Orlęta, czyli Lwów pierwszej połowy XX wieku”.

Zapraszamy także na kolejne, trzysta pięćdziesiąte pierwsze, spotkanie: – 13.12.2023 r. (czwartek), godz. 18.00: Barbara Engel (członek Komisji do zbadania Wydarzenia Eucharystycznego w Sanktuarium św. Jacka w Legnicy, lekarz kardiolog) wygłosi wykład pt. „Wydarzenie Eucharystyczne w Legnicy – badanie konsekrowanej Hostii”.