Pielgrzymka śladami św. Tomasza Apostoła

Ojcowie Franciszkanie z Lwówka Śląskiego wraz z biurem podróży AWERTOUR z Bielsko-Białej, zapraszają na pielgrzymkę śladami św. Tomasza Apostoła, na egzotyczną Sri Lankę (czyli dawny Cejlon), z dwudniowym pobytem w Dubaju.

To nie tylko czas modlitwy, ale również poznawania egzotycznej kultury i odkrywania Boga w Jego śladach, ukrytych w stworzeniu! To także wspaniały czas znalezienie promyków słońca oraz ponad 10 dni „lata w zimie”. Wszystko pod opieką duchową lwóweckich franciszkanów.

W programie przewidziana jest codzienna Msza święta i czas na osobistą modlitwę. Interesujący czas zwiedzania „pod okiem” wybitnej przewodniczki – Anety Zarańskiej, która od kilku lat mieszka na Sri Lance, jest ekspertem w dziedzinie historii, kultury, religii, obyczajów i życia codziennego Lankijczyków. Jest także współautorem przewodnika o Cejlonie, bierze udział w produkcjach filmowych realizowanych na wyspie, prowadzi między innymi lekcje gotowania a także degustację cejlońskiej herbaty.

W programie między innymi: najwyższy budynek świata – Burdż Chalifa, pola herbaciane w Nuwara Eliya, Sigiriya Rock – słynna formacja skalna wpisana na listę UNESCO, malowniczo położone miasto Sri Lanki – Kandy, całodzienny wypoczynek nad Oceanem Indyjskim, Msza Św. w Sanktuarium Św. Antoniego w Colombo i wiele innych… Szczegółowy program poniżej.

Dodamy, że razem z organizatorem na bieżąco monitorujemy sytuację na Cejlonie, gdzie cały czas przebywają turyści z Europy i gwarantujemy bezpieczeństwo całości wyprawy.

Pielgrzymka śladami św. Tomasza Apostoła. Sri Lanka i Dubaj

Termin: 26.01–05.02.2024

Cena: 4950 PLN + 1680 USD

Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca – mała grupa!

Zapisy i dodatkowe informacje: br. Maciej Wapiński, Zakrystia kościoła św. Franciszka z Asyżu (ul. Szkolna) we Lwówku Śląskim, email: klasztorlwowek@gmail.com tel.: 885 057 470