Pilne: Energia elektryczna

Przypominamy, o możliwości obniżenia opłat za energię elektryczną  oraz o  możliwości sprostowania błędnych zapisów odnośnie nazewnictwa parafii na rachunkach za energie elektryczną w parafiach naszej diecezji.  Diecezjalne Biuro Gospodarcze, które wraz z firmą INNPACT podjęło działania w celu tworzenia grupy zakupowej w ramach której istnieje możliwość zakupu energii w niższych, bardziej korzystnych cenach.

Firma INNPACT dokonuje indywidualnie analizy rachunków dot. energii elektrycznej i rachunków za gaz. Można również uzyskać  dodatkową pomoc dot. umów jaką oferują  sprzedawcy energii elektrycznej.

Jednocześnie informuję, że zmiana taryfy nie odbywa się na podstawie NIP- u lub REGON-u, tylko ze względu na rodzaj budynku. Zmiana taryfy wymaga uzasadnienia. Dla budynku kościoła obowiązuje taryfa C.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się lub kierowanie pytań do:

Diecezjalne Biuro Gospodarcze:

Anna Kuczyńska tel.: 76 724 41 63; e-mail: dbg@diecezja.legnica.pl lub gospodarczy@diecezja.legnica.pl