Plakaty i ulotki „Różańca do granic”

Zostały dzisiaj przygotowane materiały promocyjne inicjatywę „Różaniec do granic” w diecezji legnickiej. Od środy do końca bieżącego tygodnia kolporter dostarczy bezpłatne ulotki i plakaty do Księży Dziekanów skąd będzie możne je odebrać do wszystkich parafii naszej diecezji.

Każdy z Księży Proboszczów będzie mógł zabrać ze sobą 2 plakaty formatu A2 na których znajduje się ogólnopolski program wydarzenia realizowany również na terenie diecezji legnickiej oraz 300 ulotek z wypisanymi wszystkimi kościołami stacyjnymi w naszej diecezji.

Do końca tego tygodnia na stronie internetowej ukaże się list biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego dotyczący zaangażowania w „Różaniec do granic” oraz krótki komunikat Sekretariatu Konferencji Episkopatu Polski do odczytania w niedzielę 24 września.