Plan inauguracji Akademii Myśli Chrześcijańskiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w inauguracji Akademii Myśli Chrześcijańskiej, która odbędzie się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego w Legnicy, w uroczystość św. Jadwigi Patronki Śląska 16 października 2021 r.

Plan inauguracji AMC:

– 9.30 Msza Święta w kaplicy Wyższego Seminarium Duchownego (wejście od Placu Orląt Lwowskich)

– 11.00 Wykład inauguracyjny pt. „Św. Jadwiga w dziejach Śląska”, który wygłosi dr hab. Kazimiera Jaworska, prof. PWT (duża aula WSD)

– 12.00 Spotkanie organizacyjne

Po Mszy Świętej przewidziana jest krótka przerwa na kawę i ciasto. Wykład Pani profesor Kazimiery Jaworskiej poprzedzi słowo, które skieruje do uczestników Ks. dr Piotr Kot – Rektor Wyższego Seminarium Duchownego. Wszystkich poszukujących głębszego rozumienia wiary i ciekawych spotkania z innymi tworzącymi społeczność AMC (prelegenci i słuchacze) raz jeszcze zachęcamy do przybycia 16 października na inaugurację.