Przeżywanie wiary w dobie pandemii. Ogólnopolska konferencja on-line

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji on-line: Nie ulękniesz się (…) zarazy, co idzie w mroku, ni moru, co niszczy w południe” (Ps 91,5-6). Przeżywanie wiary w dobie pandemii.

Konferencja odbędzie 27 listopada 2020 roku w WSD w Kaliszu. By włączyć się do udziału w konferencji, jako prelegent lub jako gość, należy wejść na podany niżej link platformy TEAMS.

Przed połączeniem należy wprowadzić swoje imię i nazwisko. Jeżeli ktoś nie pracuje na Teams i nie posiada konta w Microsoft, to wystarczy otworzyć przesłany link w przeglądarce Edge lub Chrome i wybrać jak na obrazku w załączniku.

Link można przekazywać studentom i znajomym z koniecznością wskazania imienia i nazwiska. Istnieje też możliwość włączenia się do publikacji naukowej o wskazanej tematyce. Artykuły należy przesłać na mój adres do 31 grudnia 2020 roku (kwiatkowski@post.pl).

Jeśli ktoś chciałby sprawdzić próbę połączenia i wejścia na konferencję on-line to odbędzie się ona w czwartek o godz. 15.00. Proszę najpierw o kontakt e-mail.

Ks. Dariusz Kwiatkowski

X