Przygotowanie duchowe do beatyfikacji – rekolekcje BEATYFIKACJA33

Fundacja TOTA TUA e współpracy z Archidiecezją Warszawską oraz Komitetem Beatyfikacyjnym proponujemy gotowe i przystępne materiały duszpasterskie, które mogą posłużyć zarówno jako duchowe przygotowanie do beatyfikacji (I Edycja: 6.08 – 8.09. 2021) jak i jako owoc beatyfikacji (kolejne Edycje).

Celem Rekolekcji BEATYFIKACJA33 będzie między innymi:

– praktyczna realizacja głównej myśli duszpasterskiej Prymasa Stefana Wyszyńskiego

– poznanie nauczania Siostry Elżbiety Róży Czackiej

– duchowe przygotowanie do wydarzenia beatyfikacji

– wprowadzenie na drogę formacji kształtującą postawę służby (odpowiedzialność za parafię oraz zaangażowanie w ewangelizację)

– przygotowanie do całkowitego oddania się Panu Jezusowi przez Maryję jako duchowy owoc beatyfikacji.

Treści rekolekcyjne będą dostępne w formach: w wersji drukowanej oraz audio – dzięki czemu każdy  będzie mógł w nich uczestniczyć w najbardziej optymalny dla siebie sposób.

Wszystkie materiały będą dostępne na stronie: www.beatyfikacja33.pl

Zgromadzenie wszystkich materiałów w jednym miejscu pomoże duszpasterzom zaplanować oraz kompleksowo zorganizować rekolekcje w swojej parafii.

W razie chęci zamówienia materiałów drukowanych można to będzie zrobić przez stronę internetową, adres mailowy: kontakt@beatyfikacja33.pl lub pod numerem telefonu: 600 153 453.

W najbliższym czasie dotrą do wszystkich Przewielebnych Księży Proboszczów materiały promujące w/w rekolekcje.