Punkt konsultacyjno-informacyjny dla uzależnionych i ich rodzin

W poniedziałek 5 lipca w godzinach 17-19 rozpocznie działalność Punkt konsultacyjno-informacyjny dla osób uzależnionych i ich rodzin. Mieścić się on będzie w Poradni Rodzinnej im. Jana Pawła II w Legnicy, w budynku Kurii biskupiej (wejście od ul. Kościuszki). Dyżurować będzie duszpasterz ks. Bronisław Piśnicki oraz przygotowani wolontariusze, którzy osobiście zetknęli się z problemem uzależnień i pomagają dziś innym w ich pokonaniu. Dziś w obecności biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego odbyło się spotkanie duszpasterza i wolontariuszy z dziennikarzami.

Więcej na ten temat na stronie Radia Plus Legnica

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna im. św. Jana Pawła II mieści się w Legnicy ul. Jana Pawła II 1 (wejście – ul. Kościuszki 4 – obok Seminarium Duchownego). Dyrektor: Dominika Warmuz. Tel.: 728 721 350 (telefon czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.30)

e-mail: poradniajp2@gmail.com

Punkt rozpoczyna działalność 5 lipca w godzinach 17-19