Rekolekcje akademickie w katedrze legnickiej – o. Adam Szustak OP

Zapraszamy na rekolekcje akademickie na początek roku akademickiego 2019/2020.

Rekolekcje dla studentów (i nie tylko) będą prowadzone przez człowieka, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, więc napiszemy tylko jego imię i nazwisko: O. ADAM SZUSTAK OP. Reszta zbędna.

Wszyscy wokół Ciebie zapewne mówią Ci często: „Daj sobie spokój!”: z relacjami, z rozwiązaniem sprawy, z Bogiem, z wiarą. Zapraszamy Cię na rekolekcje, które mają hasło: „Daj sobie pokój!” W jaki sposób? Oddając czas tych 3 dni na: słuchanie słowa, doświadczenie Boga i Jego obecności. W ten sposób odnajdziesz pokój, którego nikt i nic Ci nie da, tylko Bóg.

Program rekolekcje jest prosty:

środa, czwartek (9, 10 października):

18.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

19.30 – konferencja

piątek (11 października):

18.30 – Msza święta z nauką rekolekcyjną

20.00 – 8. Młodzieżowe Uwielbienie prowadzone przez o. Adama raz ze świadectwem Agnieszki Musiał

 

Niestety katedra legnicka jest położona w centrum miasta, więc jest kiepsko z miejscami parkingowymi🅿️🅿️🅿️.

Dlatego:

Prosimy ‼️LEGNICZAN‼️ oraz osoby mieszkające w
‼️OKOLICY‼️, by do katedry przyjść na pieszko, autobusem lub zebrać się w większą ekipę, by wybrać się jednym samochodem🚌.

🔴 Zapewne znajdzie się z kilka lub kilkanaście miejsc niedaleko katedry (po godz. 17.00 praking jest bezpłatny).

🔴 Zachęcamy do skorzystania z 4 miejsc parkingowych niedaleko katedry. Dwa z nich są bezpłatne, dwa płatne.

😁Parking bezpłatny😁:
➡️ plac przed Legnicką Kurią Biskupią – ul. Jana Pawła II 1, mapa: https://goo.gl/maps/C5dJ5rvJGZg5uux1A. Czas przejścia do katedry to 8 minut.
➡️ parking, który znajduje się na dachu galerii handlowej FERIO – ul. Chojnowska 41, mapa: https://goo.gl/maps/qaJJW69he3mcKaGv9. Czas przejście do katedry to 11 minut.

😢Parking płatny😢:
➡️ parking w galerii GWARNA – ul. Złotoryjska 30, mapa: https://goo.gl/maps/X8hygX2C32AXqNmw5. Czas przejścia do katedry to 4 minut. Parking jest płatny 3 zł za godzinę. Otwarty całą dobę.
➡️ parking w galerii PIASTÓW – ul. Najświętszej Maryi Panny 9, mapa: https://goo.gl/maps/ULT4NC2t3GPaHDmUA. Czas przejścia do katedry to 4 minuty. Parking płatny za pierwszą godzinę 1 zł, kolejne godziny 2 zł. Otwarty do godz. 22.00.