Rekolekcje dla chrześcijańskich singli

6 MIEJSC WOLNYCH DLA MĘŻCZYZN

Czym są te rekolekcje?

Czasem pogłębiania relacji z Panem Bogiem w oparciu o słowo Boże oraz możliwością spotkania osób, które wyznaję te same wartości, wierzą w Jezusa Chrystusa i na tym fundamencie chcą budować swoje życie.

Kto może się zapisać na rekolekcje?

Na rekolekcje mogą się zapisać wszystkie osoby, które nie mają przeszkód do zawarcia Sakramentu Małżeństwa, a które ukończyły 25 rok życia.

Prowadzący:

ks. Robert Bielawski, diecezjalny duszpasterz akademicki, dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Legnickiej Kurii Biskupiej.

ORGANIZACJA:

Miejsce rekolekcje:

Dom rekolekcyjny przy ul. Grunwaldzkiej 50 w Legnicy

Ilość miejsc:

Na rekolekcje mogą się zapisać łącznie 24 osoby. W tym 12 kobiet i 12 mężczyzn. Przy zapisie liczy się kolejność zgłoszenia. Każda z osób powyżej zaplanowanej liczby będzie informowana o możliwości wpisania na listę rezerwową.

Zakwaterowanie:

W domu rekolekcyjnym są pokoje dwu- lub czteroosobowe. Przydział do pokoi będzie losowy. Łazienki są wspólne na każdym piętrze.

Wyżywienie:

W ramach kosztów rekolekcji mamy pełne 3-daniowe wyżywienie, które rozpocznie się piątkową kolacją, a zakończy się obiadem w niedzielę oraz wszelkiego rodzaju smakołyki tj. kawa, herbata, ciastko i małe co nieco.

OSOBA DO KONTAKTU:
Dominika Warmuz
tel. 728-721-350 (8.00-16.00)
e-mail: duszpasterskileg@gmail.com

 

6 MIEJSC WOLNYCH DLA MĘŻCZYZN

FORMULARZ ZGŁOSZENIA:
https://forms.gle/ePogGdVb6USVSM3L8