Rekolekcje kapłańskie z ks. Wernerem Fimmem

Temat rekolekcji:

KRWIĄ RAN JEGO ZOSTALIŚCIE UZDROWIENI

Prowadzenie:

ks. Werner Fimm pochodzący z diecezji Vaduz w Liechtenstein nie. Jest misjonarzem z wielkim doświadczeniem rekolekcjonisty w temacie uzdrowienia i uwolnienia.

W takich słowach ks. Werner tłumaczy temat tych rekolekcji:

„Cała ludzkość jest poraniona, ponieważ brakuje jej miłości. Także my kapłani jesteśmy razem z Jezusem zranieni. Dlatego Jezus chce byśmy nie tylko modlili się o uzdrowienie osób świeckich, ale byśmy też sami dali się uzdrowić. Jak często kapłan wychodzi ze swojej rodziny już poraniony. Gdzie on ma się zwrócić jeżeli jest przeciążony pracą? Do tego dochodzi odrzucenie przez innych ludzi, rozczarowania i zniechęcenia…. I musisz sam sobie z tym wszystkim radzić  i nieść w swojej kapłańskiej duszy. Przez to powstaje niebezpieczeństwo wpadnięcia w nałogi i zniewalające relacje. Dlatego kapłan też  potrzebuje uzdrowienia i uwolnienia”

W programie rekolekcji:

– Eucharystia

– Adoracja Najświętszego Sakramentu

– Różaniec

– Konferencje

– Możliwość spowiedzi, rozmowy

– Nawiedzenie Sanktuarium Cudu Eucharystycznego

– Modlitwa uzdrowienia

Kiedy:

od 26 lutego 2023, niedziela (rozpoczęcie kolacją o godz. 20.00) do 2 marca 2023, czwartek (zakończenie obiadem)