Spotkania rejonowe dla księży

Tradycyjnie przed rozpoczęciem nowego roku liturgicznego w naszej diecezji odbywają się spotkania rejonowe dla księży. Również i w tym roku zapraszamy do udziału w konferencjach, które odbędą się według następującego porządku:

17 października 2023 (wtorek) – rejon legnicki (miejsce: Centrum Formacji Ewangelizacyjnej „Dom Słowa” w Legnicy),

18 października 2023 (środa) – rejon lubińsko-polkowicki (miejsce: kościół pw. Św. Maksymiliana M. Kolbego w Lubinie),

19 października 2023 (czwartek) – rejon jeleniogórsko-kamiennogórski (miejsce: Dom Parafialny „Arka” przy kościele pw. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Jeleniej Górze),

20 października 2023 (piątek) – rejon bolesławiecko-zgorzelecki (miejsce: Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Bolesławcu, ul. Bankowa 10).

Początek spotkań o godz. 19.30, zakończenie ok. 21.15.

Całość spotkania będzie miała wymiar modlitewno-formacyjny. Księży Dziekanów prosimy o sporządzenie list obecności księży z poszczególnych dekanatów i przekazanie ich dyrektorowi Wydziału Duszpasterskiego. Wszystkich zachęcamy do udziału.