Spotkanie z Dobromirem „Makiem” Makowskim pod hasłem: „W mocy Ducha”

Zapraszamy do Polkowic na spotkanie z Dobromirem „Makiem” Makowskim w kościele pw. św. Barbary organizowane przez parafię pw. św. Michała Archanioła.

Kim jest Dobromir? Jak sam pisał o sobie:

Bałem się. Potwornie się bałem. Ojca, który nie skąpił pasa. Matki, która wybrała alkohol Zamiast swoich dzieci. Opiekunów w Pogotowiu Opiekuńczym. Wychowawców w domu dziecka. Braku akceptacji. Chciałem zabić ten strach, przestać go czuć! Zacząłem kraść, bo chciałem być tacy jak koledzy. Zacząłem pić, zacząłem ćpać. Gdzieś miałem naukę, bo kim ja mogłem zostać. Od małego słyszałem tylko: „Skończysz jak matka.” Słyszałem to tak często, że aż sam w to uwierzyłem. Wtedy, gdy byłem już na dnie i myślałem, że gorzej być nie może, zmarła mi Mama, zmarł mi Tata. Zrozumiałem, że nie mogę żyć tak jak oni! Że nie jestem na to skazany, bo to ja wybieram swoją przyszłość. To nie było proste. Ciągle nie jest, ale dziś już wiem, że jest możliwe. Możliwe jest powstanie z cmentarza. Teraz chcę wam o tym powiedzieć. Poznajcie moją historię i zacznijcie żyć z pasją!

Dobromir obecnie jest:

– pedagogiem i nauczycielem wychowania fizycznego, który mieszka w Pabianicach wraz z żoną Bogumiłą i dziećmi (córeczkami Dobrusią, Ludmiłką i synkiem Lubomirem).

– autorem projektu RAPPEDAGOGIA, który jest realizowany od 2010 roku i dotarł do kilkuset szkół na terenie całej Polski.

– autorem książki biograficznej o tytule “Wyrwałem się z piekła” – wydanej w 2017 roku przez wydawnictwo ZNAK.

– założycielem CENTRUM MŁODZIEŻOWEGO (powstałego w 2011 roku) w Pabianicach.

– założycielem „Fundacji MŁODZI DLA MŁODYCH”

*****

PROGRAM SPOTKANIA:

– 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego

– konferencja tylko dla młodych – Dobromir Makowski

– 16.15 – słodka przerwa (szkoła katolicka)

– 17.15 – adoracja, uwielbienie – okazja do spowiedzi

– 18.00 – EUCHARYSTIA

– 19.00 – konferencja tylko dla rodziców – Dobromir Makowski

 

Scroll Up