Szklarska Poręba. Zima z DRP [FILM]

Kapłani i klerycy wyruszyli z młodzieżą w góry.

W sobotę 6 listopada odbyła się wyprawa w góry w ramach inicjatywy Dobrze Rozeznaj Powołanie. Grupa chłopaków z diecezji legnickiej oraz świdnickiej wybrała się w góry nad Szklarską Porębą. Towarzyszyli im wychowawcy oraz klerycy Wyższego Seminarium Duchownego z Legnicy.

Wyprawa rozpoczęła się od Eucharystii w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Szklarskiej Porębie, której przewodniczył ks. dr Tomasz Metelica. Później, już na szlaku, również była modlitwa, ale także konferencja. Był też czas na rozmowy o modlitwie, wierze i powołaniu do kapłaństwa.

Kolejna wyprawa została zaplanowana na sobotę 11 grudnia w Góry Sowie. Sposób zgłoszeń, tradycyjny: telefonicznie: 880 644 402 albo mailowo: powolanie@diecezja.legnica.pl

Pełna fotorelacja na stronie LEGNICKIEGO GOŚCIA NIEDZIELNEGO.