VIII Pielgrzymka Motocyklowa do Krzeszowa

Za nami VIII Pielgrzymka Motocyklowa. W niedzielę (9 maja) do Krzeszowa zjechali się motocykliści, dla wielu z nich to wydarzenie jest traktowane jako coroczne rozpoczęcie sezonu motocyklowego. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami.

Wydarzenie rozpoczęło się przed godz. 10:00. Plac Jana Pawła II zapełniał się motocyklami od wczesnego ranka. Oczekując na Mszę Świętą wolny czas przyjezdni wykorzystali na wspólną integracją, dla wielu było to pierwsze takie spotkanie w tym roku. Tradycyjnie o godz. 12:00 odbyła się Msza Święta, podczas której modliliśmy się za ojczyznę, a także za wszystkich przybyłych gości. Eucharystii  przewodniczył proboszcz parafii pw. Św. Trójcy z Tobolska na Syberii, komendant Wileńskiej Sztafety Niepodległościowej; Kapelan Rajdów Katyńskich Ks. Dariusz Stańczyk. Dziękujemy wszystkich przybyłym gościom, motocyklistom, odwiedzającym nas tego dnia turystom i pielgrzymom!

Pełna fotorelacja na stronie Bazyliki Mniejszej pw. Wniebowzięcia NMP w Krzeszowie.