Zmarł. ks. Stanisław Orzechowski

Ze względu na obowiązujące ciągle ograniczenia sanitarne i związane z tym limity osób mogących uczestniczyć w nabożeństwach w świątyniach uroczystości pogrzebowe ks. Orzechowskiego odbędą się w następującym porządku, tak aby jak najwięcej osób mogło w nich wziąć udział:

niedziela 23 V godz. 20.00 – msza św. z trumną zmarłego w DA Wawrzyny (kościół dolny ul. Bujwida) pod przewodnictwem bpa Andrzeja Siemieniewskiego, następnie czuwanie modlitewne

poniedziałek 24 V godz. 10.00 – msza św. z trumną zmarłego w kościele parafialnym św. Wawrzyńca (kościół górny) ul. Bujwida pod przewodnictwem bpa Jacka Kicińskiego CMF

poniedziałek 24 V godz. 14.00 – msza św. pogrzebowa pod przewodnictwem abpa Józefa Kupnego w kościele parafialnym św. Wawrzyńca (kościół górny), a następnie złożenie do grobu na miejscowym cmentarzu. Podczas tej mszy św. miejsca w kościele są zarezerwowane jedynie dla rodziny i kapłanów – prosimy o zrozumienie. Przed kościołem umieszczony będzie dla pozostałych osób telebim. Kapłanów prosimy o zabranie własnych alb i stuł. Należy pamiętać o ograniczonych możliwościach parkingowych w rejonie cmentarza przy ul. Bujwida.

Wszelkie przemówienia przewidziane są przed mszą św. o godz. 14.00 i należy je wcześniej zgłaszać na adres mailowy DA Wawrzyny.

źródło: Archidiecezja Wrocławska