Zmarł Tato ks. Artura Węgla

Informujemy, że w wieku 70 lat zmarł śp. JÓZEF WĘGIELtato ks. Artura Węgla, proboszcza parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Grabiszycach.

Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego będzie celebrowana 13 maja br. (piątek) o godz. 13.00 w kościele filialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Czerńcu (parafia pw. św. Michała Archanioła w Siedlcach).

Złożenie doczesnych szczątków śp. Józefa do grobu będzie miało miejsce w poniedziałek (16 maja) na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłego Józefa Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również o modlitwę w intencji ks. Artura oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy serdecznej jedności.