Zmarł Tato ks. Krzysztofa Żmigrodzkiego

Informujemy, że w dnia 21 sierpnia 2022 roku, wieku 72 lat zmarł śp. JANUSZ ŻMIGRODZKItato ks. Krzysztofa Żmigrodzkiego, proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu.

Msza Święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego będzie celebrowana 24 sierpnia br. (środa) o godz. 13.00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Jakuba w Lubaniu.

Po Eucharystii przejazd i obrzędy ostatniego pożegnania na cmentarzu komunalnym w Lubaniu (ul. Wrocławska 21).

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłego Janusza Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również o modlitwę w intencji ks. Krzysztofa oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy serdecznej jedności.