Zmarła Mama ks. Artura Węgla

Informujemy, że w wieku 62 lat zmarła śp. ALICJA WĘGIELmama ks. Artura Węgla, proboszcza parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Grabiszycach.

Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego będzie celebrowana 20 października br. (środa) o godz. 15.00 w kościele filialnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Czerńcu (parafia pw. św. Michała Archanioła w Siedlcach).

Złożenie doczesnych szczątków śp. Alicji do grobu będzie miało miejsce w czwartek (21 października) na cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu.

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłą Alicję Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również o modlitwę w intencji ks. Artura oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy serdecznej jedności.