Zmarła Mama ks. Grzegorza Niwczyka

Informujemy, że 18 stycznia 2022 roku, w wieku 89 lat, zmarła śp. JÓZEFA NIWCZYKmama ks. Grzegorza Niwczyka, proboszcza parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Leśnej.

Msza święta pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Seniora Świdnickiego Ignacego Deca, będzie celebrowana 21 stycznia br. (piątek) o godz. 1o.00 w kościele pw. św. Stanisław Kostki we Wrocławiu (ul. Hubska 91).

Ceremonia pogrzebowa pod przewodnictwem Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego będzie sprawowana tego samego dnia (piątek) o godz. 13.30 w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Słupi Kapitulnej koło Rawicza (archidiecezja poznańska).

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłą Józefę Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również o modlitwę w intencji ks. Grzegorza oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy serdecznej jedności.