Zmarła Mama ks. Krzysztofa Zimnickiego

Informujemy, że w wieku 87 lat zmarła śp. WŁADYSŁAWA ZIMNICKA, mama ks. Krzysztofa Zimnickiego, proboszcza parafii pw. Niepokalanego Serca Najświęteszej Maryi Panny w Ławszowej.

Msza święta będzie celebrowana 28 kwietnia (czwartek) o godzinie 11.00 w kaplicy parafialnej pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Wałbrzychu (diecezja świdnicka). Złożenie doczesnych szczątków śp. Władysławy będzie miało miejsce na cmentarzu komunalnym przy ulicy Bolesława Prusa 1 w Szczawnie Zdroju (diecezja świdnicka).

Łącząc się w modlitwie polecamy Zmarłą Władysławę Bożemu Miłosierdziu. Prosimy również o modlitwę w intencji ks. Krzysztofa oraz pogrążonej w smutku i żałobie najbliższej Rodziny, której składamy wyrazy serdecznej jedności.